تکنولوژی

کمپرسوراسکرال دانفوس

کمپرسوراسکرال دانفوس را درمدل های گوناگون جهت استفاده درسردخانه صنعتی-یخچال صنعتی روباز-شیرسرد کن-آبسردکن وبیشترتجهیزات برد کشنده تولیدمی کند، که این محصول خود را مانندسابرمحصولات خود سعی کرده است سازگاربامحیط زیست وبا افزایش کارایی وبهره وری تولید نماید.کمپرسور اسکرال دانفوس همین طور رابرای سیستم تهویه مطبوع، کولرهای گازی وسیستم های تبریدی بزرگمورد استفاده قرار می دهنداین سیستم با روان کاری فوق العاده عمر بسیار بالایی دارد که با برق سه فاز عمل می کند.روغن روان کننده ومورداستفاده درکمپرسور اسکرال و در کمپرسور منیروپ دانفوس ازنوع مواد معدنی بوده وباسیستم ضدلرزش وعایق تولید می گردد.
این شرکت علاوه برکمپرسور اسکرال دانفوس به تولید کمپرسور هایی درسایز مینی ومیکرو مشغول می باشد واین دونوع کمپرسور را هم برای مصرف تولید وعرضه میکند وهم برای سرد خانه های صنعتی وتجاری بسیار بزرگ نیز عرضه می کند.ایمنی وکارایی بالاوداشتن عایق وپوشش برای جلوگیری از ایجاد صدا بر روی این کمپرسور ها محصولات کمپرسور اسکرال دانفوس را ازسایر رقیبان و تولید کنندگان کمپرسور منیروپ دانفوس متفاوت کرده ایت ودر نوع خود بی نظیر و خاص گردانیده است .لین شرکت محصولات خود رابه کشور های اروپایی، آفریقایی، آسیایی و…..صادر میکند.
ویژگی های کمپرسور اسکرال دانفوس
مابه تعدای از ویژگی های برجسته کمپرسور اسکرال دانفوس ه خود شرکت دانفوس اعلام کرده است، اشاره می کنیم:
●طراحی پیشرفته وامروزی وبدنه مقاوم
●صدای بسیارکم در حین کار طول عمر بالا
● کار
بردوسیع در سیستم های برودتی مانندسردخانه ها، یخچال های روباز وشیر سرد کن
● مکش قوی وتخلیه تمتم گازهای موجود در اوپراتور
● راندمان بالا
● توانایی تحمل ناشی ازورود مایع به کمپرسور درهنگام ساکشن
مدل هاس متداول کمپرسورهای اسکرال دانفوس

کمپسور های اسکرال دانفوس سه سریH,Sm,syدارند که در ادامه همین مقاله در مورد هریک توضیحات مختصری خواهیم داد.
کمپرسورهای اسکرال دانفوس سریH
سریHازکمپرسوراسکرال دانفوس : محدود ه ای ازکمپرسور اسکرال دانفوس این کمپانی رادر بر می گیردکه در شش مدل طراحی وتولید شده است.
ویژگی مهم سریHکمپرسور اسکرال دانفوس این است که درمخدوده دمایی مختلف کار می کند ، به گونه ای که می توان برای ساخت سردخانه های صنعتی یاسردخانه ازاین سری در اوپراتور های سردخانه بادمای بالا وپایین استفاده کرد.

این سری ازکمپرسورهای دانفوس که در برخی ازسردخانه های صنعتی نیز استفاده می شود به علت پوشش آگوستیک کمپرسور در حین کارصدای کمی تولید می کند که این یکی ازمزیت های خوب این سری است وعلاوه براین، سری H کمپرسور هادر برابرضربه های ناشی از ورود مایع به آن مقاومت بسیارخوبی دارد.
کمپرسورهای اسکرار دانفوس سری SM
سریSM، سری بعدی ازکمپرسور های اسکرال دانفوس می باشد که قدرت وسلیز های بزرگتری نسبت به سریHدارد وبرای ساخت سرد خانه هایی که دمای اوپراتور در آنهابالا وپایین باشد استفاده میشود.
درکمپرسور های اسکرال دانفوس سریSMنیزمانند سریHبرای کاهش سطح صدا ازپوشش آگوستیک استفاده شده که در هنگام ساخت سرد خانه بدان توجه می شود.
یکی دیگر ازمزیت های اصلی این سری از کمپرسور اسکرال دانفوس ، مقاومت بالای آنها در برابر ضربه وارده درهنگام ورود مبردبه کمپرسور ها است.
( کمپرسورهای اسکرال دانفوس سریSY)
سری Syکمپرسور اسکرال دانفوس سری بعدی کمپرسور دانفوس است که این سری از۳ مدل در اندازه های ۲۰،۲۵، ۳۰
اسب طراحی وبه بازار عرضه می شود واین مدل ها برای استفاده در محدوده دمایی بالاوپایین وبرای کاربرد های تهویه مطبوع طراحی شده اند.
کمپرسور های اسکرال دانفوس سریSyدارای روغن پولی آل استر است که طبق تاییدیه کارخانه سازنده ، در این سری ازکمپرسور هاعلاوه برگازR22 امکان استفاده از گازR134aنیز وجود دارد.
ازمزیت های اصلی کمپرسور های اسکرال دانفوس سری Sy می توانیم به مواردی مانند سطح ثدای کم ، مقاومت بالاوهمچنین مصرف انرژی استاندارد اشاره کرد.

اگراطلاعات لازم جهت کمپرسور موردنیازخود را دارید می توانید اقدام به مشاور خرید یکی از محصولات شرکت دانفوس ازاصفهان سرما نمایید.همچنین می توتنید جهت ساخت سرد خانه با کمپرسور های اسکرال دراصفهان سرما سفارش خودراثبت کنید برای خرید باما تماس بگیرید.

امیدوارم که باتوضیحات ما مقداری برآنچه که شما درمورد شرکت دانفوس ، این برند جهانی می دانسستیدافزوده باشد ودر استفاده وخرید کمپرسور برای شما مفید گشته باشد.

نویسنده

ModirSite

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *